× بستن تبلیغات

s.kiani

 همانطور که شرکت خسته کننده در حال آماده سازی یک تظاهرات عمومی برای اولین تونل تکمیل شده اش در 10 دسامبر آینده است، شروع به تونل زنی Elon Musk نشان داده است که برنامه های خود را برای حفاری یک تونل زیر بلوک Sepulveda از بین می برد. در Westside LA. تصمیم شرکت برای از بین بردن این پروژه در کنار حل و فصل آن با یک گروه از طرفداران Westside که ادعا می کنند که دولت محلی نقض قانون دولت زمانی که تصمیم به معاف کردن تونل اثبات مفهوم شرکت خسته کننده از بررسی در قانون کیفیت محیط زیست کالیفرنیا (CEQA) .

 
در بیانیه مشترکی در روز سه شنبه، شرکت خسته کننده، همراه با شاکیان پرونده، اظهار داشت که آنها "دعوا" را به صورت دوستانه حل و فصل کرده اند. با این حال، شرایط و قواعد حل و فصل دو طرفه محرمانه باقی می ماند، همانطور که توسط یک وکیل مدافع Westside به اتحادیه تریبون سان دیگو اشاره کرد. با توجه به برنامه هایی که برای تونل Sepulveda Blvd در حال حاضر رها شده است، شرکت خسته کننده در حال تمرکز روی ساختن Dugout Loop، یک سیستم تونل است که متصل به استادیوم Dodger و یک ایستگاه مترو است.
 
مخالفت قانونی علیه تونل Sepulveda در ماه مه گذشته ظاهر شد، زمانی که دو گروه محله محلی - ائتلاف ساکنان برنتوود و ائتلاف غروب آفتاب - پرونده دادخواستی را مبنی بر این که پروژه در واقع بخشی از سیستم بزرگتر تونلی است که برای حمل و نقل عمومی استفاده می شود در آینده.
 
 
مفهوم بلوک حلقه شهری شرکت خسته کننده، که انتظار می رود برای حلقه Dugout استفاده شود. [اعتبار: شرکت خسته کننده]
 
 
راه اندازی تونل ها از طریق پروسه مجوز به سرعت در حال حرکت بود، در حالی که شرکت خسته کننده اشاره کرد که تونل برای حمل و نقل مسافران استفاده نخواهد شد و اجازه می دهد که این پروژه از تجدیدنظر در محیط زیست بهره مند شود. این در پرسشنامه شرکت خسته کننده در وب سایت آن مشخص شد.
 
"تونل برای تأیید تدارکات ساخت و ساز، تست سیستم، آزمایش ایمنی، تایید عملیات عملیات و تظاهرات سوئیچینگ خطوط استفاده می شود. فاز 1 برای حمل و نقل عمومی استفاده نخواهد شد تا زمانی که تونل اثبات فرآیند توسط دولت شهرستان، دولت شهر و TBC موفق شود. "
 
در قضیه شکایت شاکیان نقشهیی بود که شرکت خسته کننده برای مسیرهای تونل برنامه ریزی شده خود منتشر کرد. در مسیرهای پیشنهادی شامل خطی بود که به نظر می رسید مسیر کانال Sepulveda Blvd را دنبال کند. شاکیان خود در دادخواست خود اظهار داشتند که "نیازهای بررسی دقیق زیست محیطی دولت را نمی توان از طریق تخریب پروژه های بزرگ به قطعه های کوچکتر که به طور جداگانه ظاهر می شود، تأثیری قابل توجهی بر محیط زیست ندارد." طرفداران Westside نیز ابراز نارضایتی خود از کمیسیون شهر را تایید کردند مسیری که شرکت خسته کننده برای حمل 80،000 متر مکعب خاک از تونل استفاده می کند.
 
 
نقشه مفهومی شرکت خسته کننده برای سیستم تونل لس آنجلس. [اعتبار: شرکت خسته کننده]
پروژه های شرکت خسته کننده در Westside LA به سهم عادلانه خود از منتقدان جذب کرده است. هنگامی که طرفداران در اوایل سال جاری پرونده های خود را ارائه دادند، برای یکی، مدیر ریاست جمهوری کالیفرنیا سانتا مونیکا، ابراز تردید خود را نسبت به مفهوم راه اندازی تونل، به طور کلی ابراز کرد.
 
"ما مردم را در ترافیک بر روی سطح گیر می کنیم، و این معجزه سریع در زیر زمین برای افرادی که می توانند آن را پرداخت. به گفته لس آنجلس تایمز، این خطوط تلفنی در مورد استروئید ها خواهد بود.
 
در حالی که حل و فصل کمپنی خسته کننده با طرفداران Westside یک راه حل قابل توجه برای پروژه های خود را در منطقه LA، شروع تونل، با این حال پیشرفت در فعالیت های دیگر خود را. تونل آزمایشی تحت ستون SpaceX در Hawthorne در حال حاضر تصفیه شده است و برای مشاهده عمومی در 10 دسامبر تنظیم شده است و ساخت نمونه اولیه گاراژ آسانسور که به طور مستقیم به یک تونل متصل است فعالیت زیادی را مشاهده می کند. مجوز تاسیس فروشگاه آجر، یک خروجی که آجرهای خسته کننده فروخته می شود نیز ضمیمه شده است.
 
به غیر از این، راه اندازی تونل ها در حال آماده سازی برای شروع پروژه های بلندپروازانه خود را تا به امروز - خطوط حمل و نقل با سرعت بالا شیکاگو-اوهار بالا، که انتظار می رود به زودی شروع به ساخت و ساز. به روز رسانی ها در مورد پروژه تا به حال کمیاب بوده است، گرچه عکس هایی که توسط عکاسان Teslarati گرفته شده است، Pauline Acalin و Tom Cross نشان می دهند که یک گودال برای خط تونل شیکاگو، و همچنین آنچه که به نظر می رسد نسل بعدی تونل خسته کننده ماشین، در حال ساخت است.
نوشته شده در دوشنبه 12 آذر 1397ساعت 11:37 توسط s.kiani|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ