× بستن تبلیغات

s.kiani

 Rivian توجه جهان دنیای خودرو را جلب کرد زمانی که آن موتور چهار کامیون R1T کامیون و R1S SUV در لس آنجلس در این هفته عرضه شد، از جمله هیچ کس دیگری از طراح اصلی Tesla Franz von Holzhausen.

 
Teslarati طراح خودروی جانباز و طراح اصلی مدل Tesla Model X، مدل X و مدل 3 را دید و یک روز قبل از وقوع حادثه برای باز کردن درهایش به عموم مردم، از غرفه ی LA Autoshow ریوین دیدن کرد. تسلا در سال جاری در نمایشگاه خودرو نیز حضور دارد که در آن شرکت کاشی های خورشیدی، محصولات انرژی و ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی خود را نمایش می دهد.
 
در حالی که مدیران Tesla از جمله مدیر عامل شرکت Elon Musk هنوز هیچ نظر عمومی در مورد راه اندازی Rivian را ندارند، حضور فون هولزهاوزن در غرفه LA Autoshow و علاقه مندی آن به SUV R1S می تواند به عنوان نشانه ای از تسلا در مورد استفاده از ماشین الکتریکی مبتنی بر میشیگان شروع به کار جدی
 
 
فرانسیس فون هولزهاوزن، طراح اصلی تسلا، از R1S SUV جدید Rivian را چک می کند. (عکس: Teslarati)
 
 
 
طراحی Rivan Rivian توسط جف حمود رهبری شد، که در ماه مه سال 2017 به عنوان رییس طراحی خودرو به ریوین پیوست. حمود قبلا 13 سال در فیات کرایسلر، جایی که او رئیس بخش طراحی جیپ بود، صرف کرد. طراحی برجسته او در طول دوران ریاست او با جیپ Jeep Grand Cherokee بود. علاوه بر استخدام حمود از جیپ، ریوین همچنین Nick Malachowski را به عنوان مدیر طراحی پیشرفته به ارمغان آورد.
 
"طرح های R1T و R1S قدرت و پالایش را در حال برقراری ارتباط با مشتریان می دانند تا خودروها را کثیف کنند. ریوین در یک بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت: مقادیر شدید و بیدینهای تمیز و مداوم برای رسیدن به یک موقعیت مدرن و جذاب، در حالی که تصدیق عملکرد و سطح تکنولوژی را در وسایل نقلیه یکپارچه می کنند، کمک می کند.
 
 
جزئیات R1T Rivian و R1S Rivian. (اعتبار: کریستین پرنزلر / Teslarati)
 
گرچه زبان طراحی بین تسلا و ریویان ممکن است متفاوت باشد، هموود و فون هولزهاوزن هر دو در اشتیاق خود به ساخت و ایجاد چیزی که به طور معمول فقط یک رویای است. و این کار را بدون محدودیت انجام دهید.
 
جف حمود در یک پست وبلاگ ریاحی اعلام کرد: "شانس به اشتراک گذاشتن چیزی شبیه به این از روی زمین، فرصتی است که شما در آن رویای می کنید."
 
فون هولزهاوزن هنگامی که به تسلا در سال 2008 پیوست، به من گفت: "من به دنبال کار در یک شرکت راه اندازی جدید است که دارای محدودیت های نصب شده بزرگ نیست.
 
R1S Rivian در نیمه دوم سال 2020 تولید می شود و از 72،500 دلار شروع می شود. محدوده R1S بین سه نوع بسته باطری قابل تنظیم است: 105 کیلووات ساعت، 135 کیلو وات ساعت و 180 کیلووات ساعت، هر کدام به ترتیب 240، 310 و 410 مایل هستند.
 
 
(عکس: مسیح پرنزلر / تسلراتی)
فون هولزهاوزن علاوه بر چک کردن SUV Rivian نیز به کامیون RIT R1T نگاه کرد که در غرفه شرکت نیز بود. Rivan R1T اولین کامیون الکتریکی تولیدی است که باید به نمایش گذاشته شود. تسلا در حال حاضر طراحی و ساخت کامیون های خود را برقی می کند اما هنوز اطلاعاتی در مورد طراحی، اندازه و قیمت آن ارائه نکرده است.
نوشته شده در دوشنبه 12 آذر 1397ساعت 11:28 توسط s.kiani|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ