× بستن تبلیغات

s.kiani

 اگر اعلامیه های اخیر تسلا هیچ نشانه ای نداشته باشد، کاشی های خورشیدی در سال آینده یک رمپ تولید تولید خواهند کرد. در اکتبر سال 2016، Roofs خورشیدی، که ماژولهای PV با ظاهر مواد سقف سنتی ظاهر می شوند، گرم شد، با تسلا دریافت کردیم که با توجه به اینکه در چند هفته اول رزرو، افتتاح شد، این محصول "به خوبی به 2018" فروخته شد.

 
یکی از این نگهدارندگان رزرو، آماندا توبلر بود. پس از اولین زندگی در خانه اجاره ای از سال 2002 تا 2004، آماندا و خانواده اش در سال 2004 به خانه شهری CA منتقل شدند، جایی که آنها برای 12 سال باقی مانده بودند. Toblers تلاش کردند تا پنل های خورشیدی را در خانه شهری خود نصب کنند، هر چند که به دلیل انجمن صاحبخانه منطقه که سیستم های خورشیدی را پشت سر گذاشته بود، موفق نشدند. چیزهایی که در سال 2016 تغییر کرد، هنگامی که آماندا و خانواده اش به یک خانه ی حومه ی دو طبقه در منطقه خلیج نقل مکان کردند. این زمان در اطراف، Toblers رایگان بود برای اضافه کردن یک سیستم خورشیدی برای خانه خود.
 
خانه ای که خانواده اش در سال 1965 ساخته شده بود، دارای سقف فلزی قدیمی بود که تقریبا آماده جایگزینی بود. آماندا در بیانیه ای که به Teslarati فرستاده شده است اشاره کرد که وقتی که آنها درباره کاشی های خورشیدی شنیدند، خانواده اش بلافاصله تصور می کردند که این محصول برای خانه های جدید مناسب خواهد بود. در عرض چند روز پس از تسلا باز کردن رزرو برای shingles در ماه مه 2017، Toblers 1000 دلار سپرده خود را.
 
در ماه ژوئیه 2017، تسلا فردی را به خانه فرستاد تا یک بررسی سایت انجام دهد. به عنوان یک روش برای تعیین اندازه سیستم PV که به تناسب نیازهای تبلرها مناسب است، تسلا از کپی قبوض قبوض قبلی خواسته است. آماندا یادآور می شود که خانواده اش در هر ماه مقدار قابل توجهی از انرژی مصرف می کند، به خصوص از آنجا که آنها دو خودروی پلاگین - نیسان لیف و Chrysler Pacifica Hybrid - را به صورت پایدار می گیرند. با توجه به مصرف متوسط ​​انرژی خانواده، تسلا تصمیم گرفت تا یک سیستم بخار خورشیدی 9.9 کیلو وات را در خانه نصب کند که با یک دستگاه Powerwall 2 واحد جفت شده است.
 
Tesla Solar Roof مسکونی 3 [اعتبار: @ Toblerhaus / توییتر] نصب کاشی خورشیدی در یک واحد مسکونی. [اعتبار: Amanda Tobler] Tesla Solar Roof مسکونی 2 [اعتبار: @ Toblerhaus / توییتر] نصب یک کاشی خورشیدی در یک واحد مسکونی. [اعتبار: Amanda Tobler] Tesla Solar Roof مسکونی 1 [اعتبار: @ Toblerhaus / توییتر] نصب یک کاشی خورشیدی در یک واحد مسکونی. [اعتبار: آماندا توبلر]
خانه Toblers با تسلا "بافت" کاشی های سقف خورشیدی نصب شده است. [اعتبار: آماندا توبلر]
 
 
 
تسلا تنها دو نوع از کاشی های خورشیدی را تولید می کند - Textured and Smooth - هر چند گزینه های دیگری مانند Tuscan و Slate به تولید در آینده نزدیک وارد می شوند. در مورد آماندا، او نوعی بافت سقف خورشیدی را انتخاب کرد. همانطور که شانس آن را داشت، خانه Toblers به ​​پایان رسید تا تبدیل شدن به اولین تاسیسات سقف خورشیدی در کشور، به علت طراحی ساده سقف و نزدیکی خانه به کارخانه Fremont.
 
"من گفته شد که ما انتخاب شدیم زیرا ما در منطقه خلیج زندگی می کنیم، که مناسب کارخانه تسلا در Fremont است. علاوه بر این، ما خطوط سقف ساده ای داریم و در ابتدا می خواستیم نصب دقیق داشته باشیم. "
 
نصب سقف خورشیدی در اوایل ماه مارس 2018 صورت گرفت. کل فرآیند حدود سه هفته طول کشید تا بخاطر باران و کشف تسلا یک سقف لرزش سیدر زیر سقف فلزی خانه به اتمام برسد. با وجود اینکه خانه اش در سال 1965 ساخته شده بود، و با وجود اینکه تسلا مجبور بود که دو سقف را کنار بگذارد، آماندا متوجه شد که روند نصب، از جمله نصب Unit 2 Powerwall، باقی مانده است. حتی مجوز سیستم خورشیدی، که برای صاحب خانه ها مورد نیاز است، توسط سازنده ماشین الکتریکی اداره می شود.
 
"تسلا مراقب تمام مجوزها و اجازه استفاده از سقف خورشیدی بود. ما امضای الکترونیکی را برای بسیاری از اسناد در این فرایند امضا کردیم، اما من مجبور نبودم هرکدام از آنها را در خارج از ارائه یک امضا و تاریخ، تکمیل کنم.
 
Toblers مجاز به فعال کردن کاشی خورشیدی خود را دو هفته پس از تکمیل پروژه. با توجه به اینکه سقف حدود 2000 فوت مربع را پوشانده است و 40 درصد از کاشی ها خورشیدی است، آماندا خاطر نشان می کند که 62000 دلار که برای سیستم 9.9 کیلو وات پرداخت می شود، از قیمت یک سقف حق بیمه جدید و پانل های خورشیدی متعارف دور نیست. به گفته او، او اشاره کرد که اگر خانه اش واقعا نیازی به سقف جدید نداشته باشد، احتمالا می خواهد پانل های خورشیدی سنتی را به جای هزینه های صرفه جویی کند. با این وجود، صاحب خانه اشاره کرد که زیبایی شناسی و قابلیت استفاده از Roofs خورشیدی تا به حال سرمایه گذاری ارزشمند است.
 
مصرف خورشیدی-بادی-1 آمار متوسط ​​برای سقف خورشیدی Toblers در هفت ماه گذشته. [اعتبار: آماندا توبلر] خورشیدی مصرف باتری -1a آمار متوسط ​​برای سقف خورشیدی Toblers در هفت ماه گذشته. [اعتبار: آماندا توبلر] نمونه خورشیدی-بادی-مصرف-3aA از آمار روزانه کاشی های خورشیدی. [اعتبار: آماندا توبلر] خورشیدی-بام-مصرف-3A نمونه از کاشی های خورشیدی کاشی روزانه
نوشته شده در دوشنبه 12 آذر 1397ساعت 11:33 توسط s.kiani|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ