× بستن تبلیغات

s.kiani

 Autopilot تسلا به یک نقطه عطف قابل توجه تبدیل شده است - امروزه صاحبان تسلا با یک سیستم کمک به راننده، 1 میلیارد مایل رانندگی کرده اند. این رقم قابل توجه به 10٪ کل مسافت پیموده شده رانده شده توسط ماشین های الکتریکی تسلا در سراسر جهان تا به امروز مربوط می شود.

 
تسلا توضیح می دهد که نقطه عطف 1 میلیارد دلاری به مایل است که توسط صاحبان Autopilot به طور فعال درگیر شده است. همچنین لازم به ذکر است که 10٪ کل مسافت پیموده شده ذکر شده توسط شرکت شامل وسایل نقلیه فروخته شده حتی قبل از معرفی Autopilot و همچنین اتومبیل هایی که صاحبان آنها تصمیم به خرید سیستم کمک به راننده نداشتند.
 
Autopilot در سال 2015 راه اندازی شد و این شرکت از سال گذشته پیشرفت هایی را در زمینه سیستم انجام داده است. اتومبیل های الکتریکی ساخته شده از سپتامبر 2014 که با سخت افزار 1 مجهز شده اند و همچنین وسایل نقلیه تولید شده از اکتبر 2016 به بعد که با سخت افزار 2 نصب شده است، امروزه ویژگی های جدیدی را از طریق به روز رسانی های امروز به دست می آورند. یک نسخه از این نرم افزار نسخه 9 بود که در ماه گذشته به ناوگان تسلا خودروها راه یافت.
 
امروزه صاحبان تسلا، 1 میلیارد (!) مایلی را با Autopilot درگیر کرده اند. pic.twitter.com/16jMYrAZ7u
 
- Tesla (Tesla) 28 نوامبر 2018
 
 
 
پوشش 10٪ از کل مسافت پیموده شده شرکت در کل، اما ثابت می کند که Autopilot یکی از مهم ترین ویژگی های راننده کمک در بازار خودرو امروز است. با توجه به اینکه این رقم شامل مایل از وسایلی است که قبل از معرفی Autopilot فروخته شده و با توجه به این که Autopilot در حالت فعلی آماده برای استفاده در تمام جاده ها نیست، تصویب این ویژگی بین صاحبان مدل S، 3 و X به نظر می رسد گسترده شود
 
به خصوص قابل توجه است که Autopilot هنوز در حال تکامل است. ویژگی هایی نظیر حرکت در Autopilot، که در نسخه 9 نرم افزار عرضه شد، قابل توجه است، اما حتی قابلیت های قانع کننده ای نیز در آینده ای نزدیک معرفی خواهند شد. Elon Musk، برای یک، در طول ظاهر خود را در Recode Decode پادکست اعلام کرد که او معتقد است که اتومبیلهای الکتریکی Tesla می تواند در سال آینده به ویژگی های خود رانندگی کامل دست یابد. Musk همچنین توانایی هایی مانند حرکت در Autopilot را به عنوان یک گام قابل توجه در جهت رانندگی مستقل نام برد.
 
"(حرکت در Autopilot) یکی از اولین گام های اصلی برای رانندگی کامل است. شما می توانید در یک آدرس وارد کنید، و از بزرگراه در رمپ به بزرگراه خارج از رمپ، ماشین خطوط را تغییر دهید. از یک بزرگراه به بعد به طور خودکار حرکت می کند و به طور خودکار رمپ می کند. این بسیار وحشی است این یک ماشین آهسته است. این اساسا یکپارچه سازی ناوبری با قابلیت Autopilot است.
 
"من فکر می کنم در سال آینده به طور کامل رانندگی کنیم. من فکر می کنم به عنوان یک راه حل عمومی. مثل اینکه ما در سال آینده می رویم. بنابراین من نمی دانم من فکر نمی کنم کسی دیگر در سال آینده این کار را انجام دهد. "
 
 
ناوگان تسلا 1 میلیارد مایل در Autopilot رانده است. [اعتبار: تسلا]
 
پیشرفت های آینده به Autopilot در آینده در آینده در بر می گیرد، به خصوص به دلیل اینکه تسلا در حال کار سخت کردن سخت افزار سفارشی خود برای انتشار در سال آینده است. انتظار می رود که ارتقاء سخت افزاری تسلا توسط Peter Bannon، متخصص اپل، طراحی شده و از پیشرفت های پیشرفته تر Autopilot قابل توجهی برخوردار باشد. در طول سه ماهه سوم درآمد، برای یک، Andrej Karpathy، مدیر AI Tesla، اشاره کرد که این شرکت در واقع آموزش خوبی از شبکه های عصبی بزرگ داشته است. تسلا امروز به علت محدودیت های محاسباتی در سخت افزار فعلی قادر به رول کردن آنها نیست.
 
"این ارتقا به ما اجازه می دهد تا نه تنها شبکه های عصبی فعلی را سریعتر اجرا کنیم. اما مهمتر از همه، به ما اجازه می دهد تا شبکه های بزرگتر و محاسباتی گران تر را به ناوگان گسترش دهیم. همانطور که شبکه های بزرگتر را با اضافه کردن نورون های بیشتر، دقت تمام پیش بینی های خود را با ظرفیت اضافه افزایش می یابد. بنابراین، به عبارت دیگر، ما در حال حاضر در جایی هستیم که شبکه های عصبی بزرگ را آموزش می دهیم که به خوبی کار می کنند، اما ما به دلیل محدودیت های محاسباتی نمی توانیم آنها را به ناوگان اعزام کنیم.
 
Elon Musk اشاره کرد که ارتقاء به سخت افزار 3، که شامل یک مبادله ساده از کامپیوتر Autopilot می شود، برای تمام صاحبان Tesla که تصمیم به خرید کامل مجموعه خود رانندگی رایگان است. برای صاحبان که سفارش کامل خود رانندگی را سفارش نمی دهد، هزینه ای است که قابل مقایسه با قیمت مجموعه خواهد بود مورد نیاز است.
نوشته شده در دوشنبه 12 آذر 1397ساعت 11:36 توسط s.kiani|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ